O mně

JDU K SOBĚ

Jdu k sobě – krásný název, ale spousta práce. Každý z nás na sobě pracuje každý den, ať už o sebe pečuje fyzicky či duševně. Jde o to, abychom se cítili sami se sebou spokojeni nebo aspoň šli za tímto cílem. Na tomto webu si můžete koupit k osobnímu posunu meditace, knihy nebo přednášky, abyste s nimi následně mohli pracovat. Jak s nimi pracovat konkrétně? Nic se neděje náhodou, ke všem informacím se dostane člověk v pravou chvíli. Pokud jste se dostali až sem možná právě Vám pomůže meditace, kniha. Než si vyberete svou meditaci nebo knihu můžete si ukázku poslechnout nebo přečíst.

Eva Kalivodová Štichová

Jmenuji se Eva Kalivodová Štichová, věnuji se osobnostnímu růstu od dětství, kdy jsem začala vnímat a cítit věci, které pro mnohé byly utajené, skryté.

Dozvídala jsem se mnoho informací a chtěla vědět a znát víc a víc. Milovala jsem babiččino vyprávění. Příhody, které přinesl život sám nebo pohádky, které jak všichni víme pocházejí ze skutečných převyprávěných příběhů. Život šel dál a mně se začaly informace ze situací propojovat, začaly dostávat konkrétnější podobu.

Energetické toky

Jako dítě jsem vnímala energetické toky, které mezi lidmi byly, ale nedokázala je popsat slovy, ale cítila jsem je, vnímala a stále cítím i vnímám snad dnes je už umím lépe popsat slovy.

Nebeské zákony

Co to je? Jak věci fungují, jak po sobě jdou krok za krokem a pokud udělám z bodu A krok do bodu C, stejně mě to navede na krok B. Tomuto kroku říkám zkratka prodlužovačka. Můžete namítnout, že nemusím znát a vědět, kde se bod B nachází. Bohužel to víme všichni, jen nenasloucháme svému tělu, své intuici a raději poslechneme své rácio.

Nic není dobře a nic není špatně

Každý krok v našem v životě má smysl, ať už si to myslíme nebo ne. Když se ohlédnu za svým životem, tak vidím, jak mé životní příběhy, které vnímám jako korálky, se během života navlíkaly a taky ne všechny hned napoprvé. Získanou zkušenost jsem se snažila použít v dalších svých životních krocích, a tak to šlo dál a dál.

Meditace, knihy nebo přednášky

Rozhodla jsem se, že vytvořím stránky, které budou lidem pomáhat, pokud oni sami ovšem budou chtít, to je vždy ten první krok. Nahrála jsem proto meditace, které Vás očistí od toho, čeho se chcete zbavit, posunou tam, kde chcete být, navedou k osobnímu rozvoji tak, jak si přejete Vy sami. Srdečně Vás zvu. Račte vstoupit. Pokud se chcete rozvíjet na své osobní cestě životem, navštivte mé domovské stránky, kde najdete taky kurzy, semináře, přednášky i workshopy. Roku 2012 jsem založila esoterickou školu, kde vyučuji vše to, co znám, umím, vše v propojení s životními zkouškami.